Tetamu Allah..

Thursday, February 11, 2016

17-27 Januari 2016

Alhamdulillah..diri ini diterima untuk menjejakkan kaki ke tanah haram Mekah dan Madinah...syukur kepada Allah...terima kasih ya Allah..terima kasih kerana menerima diriku..terima kasih kerana menjemput diriku...terima kasih kerana memudahkan segala urusanku..semoga ibadahku diterima di sana...

Hari ni...dah 15 hari meninggalkan bumi Mekah dan Madinah...rindu sangat2...hampir setiap tidur mimpikan sana..terlalu rindu...ya Allah...panggil ku lagi menjadi tetamuMu...jangan jadikan itu kali pertama dan kali terakhir aku ke sana...andai itu kali terakhir ku... maka gantilah syurga untukku...dengan rahmatMu..

Sungguh...sangat rindukan Kaabah...sangat rindukan MasjidilHaram...sangat rindukan Masjid Nabawi..sangat rindukan Mekah dan Madinah...terbayang-bayang semua kat sana...Allahu....diri ini mahu kembali ke sana lagi....panggillah aku ya Allah.... :'(

0 comments: